Akademia Bielenda Professional
17. BRANŻOWE TARGI KOSMETYCZNE BEAUTY FAIR
MCK Katowice 26.11.2017

AKADEMIA BIELENDA PROFESSIONAL

Akademia Bielenda Professional to nowa inicjatywa szkoleniowa w branży kosmetologicznej. Jej podstawą jest przemyślany, atrakcyjny program wykładów i warsztatów z udziałem ekspertów marki oraz najlepszych specjalistów z dziedzin, które w największym stopniu decydują dziś o sukcesie biznesowym. Bez powierzchownych uogólnień, znanych teorii sprzedażowych i nacisku na promocję produktów. Z mocno merytorycznym, eksperckim zacięciem - bazującym na ogromnym doświadczeniu i szerokiej wiedzy prelegentów.

Akademia Bielenda Professional debiutuje podczas 17. Branżowych Targów Kosmetycznych Beauty Fair, będąc ich ważną częścią w całym programie targów.

Agenda


Kupując bilet na Akademię Bielenda Professional
możesz wejść na 17. Branżowe Targi Kosmetyczne Beauty Fair - obowiązuje jeden bilet


Niedziela 26 listopada 2017

10:00 - 10:30
Rejestracja uczestników
10:30 - 11:00
Uroczyste otwarcie Akademii Bielenda Professional
Moduł Biznesowy Akademii
11:00 – 11:45
Prowadzenie:
Cezary Handziuk Konsultant. Coach - trener biznesu.
45min
Jak odnieść sukces w branży usług, prowadząc gabinet kosmetyczny

Cezary Handziuk Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie Szkoły Zarządzania i przedsiębiorczości, Profesjonalnej Szkoły Biznesu - Szkoła Wyższa. Menedżer, Certyfikowany Coach. Od 17 lat specjalizuje się w projektowaniu, prowadzeniu szkoleń, coachingów i konsultacji biznesowych. Pracował jako: Kierownik Centrum Szkoleniowego Profesjonaln ej Szkoły Biznesu – Szkoły Wyższej w Krakowie, Division and Sales Manager Henkel - Ecolab Polska/Litwa, Dyrektor Centrum Szkoleń Cisco, Microsoft, Citrix w Sp. Giełdowej TECHMEX S.A. Przeprowadził ponad 1600 dni szkoleniowych m.in: dla: Teva, Polfa Tarchomin (Dermatologia), Reckitt Benckiser (Neutrogena, Scholl) Rossmann, Coty, Johnson&Johnson, Akademia dla makijażystów i wizażystów oraz wiele innych.

12:00 - 12:45
Prowadzenie:
Marcin Żukowski Cyfrowy tubylec, ekspert Social Mediów.
45min
Twoja nieodkryta wartość – Ty. Każdy jest marką. Marka osobista w mediach społecznościowych

Marcin Żukowski Szkoleniowiec, prelegent, wykładowca. Od lat pracuje na rynku interaktywnym, m.in. w agencji interaktywnej MintMedia. Współpracował z wieloma markami m.in. PKO BP, Orlen, Unilever, Maspex, Żabka Polska. Wykładowca Uczelni Łazarskiego na kierunku marketing internetowy. Autor książek „Twoja firma w social mediach” oraz „Ty w social mediach”. Twoja firma w social mediach” oraz „Ty w social mediach”.

12:45 – 13:15
Przerwa kawowa
Moduł Kosmetologiczny Akademii
13:15 – 13:45
Prowadzenie:
Sylwia Wójcik Specjalista ds. Badań i Rozwoju. Szkoleniowiec Bielenda Professional.
30min
Zabiegi kosmetyczne jako niezbędne uzupełnienie dla procedur kosmetologii estetycznej i medycyny estetycznej

Sylwia Wójcik - Specjalista ds. Badań i Rozwoju, Regionalny Kierownik Sprzedaży, Szkoleniowiec Bielenda Professional. Na co dzień odpowiada za koncepcje produktowe, badanie rynku oraz przygotowywanie i prowadzenie szkoleń. Była instruktorem w telewizyjnym programie Beauty Inspektor oraz Alchemia Zdrowia i Urody. Prowadziła cykle szkoleniowe dla kosmetologów i lekarzy studiujących podyplomowo medycynę estetyczną w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Prowadzi własny gabinet, co daje możliwość nieustannego kontaktu w klientem i umacniania doświadczenia.

14:00 – 14:45
Prowadzenie:
Paulina Skóra Kosmetolog, ekspert pielęgnacji, Kosmetyczka Roku 2016.
45min
Panel dyskusyjny: Kobieta w ciąży - nowe podejście do pielęgnacji w gabinecie kosmetycznym

Paulina Skóra kosmetolog, ekspert pielęgnacji, Kosmetyczka Roku 2016. Posiada niemal 10-letnie doświadczenie pracy w zawodzie. Prowadzi popularnego bloga Piękna Naturalnie, na którym propaguje autorską metodę konsultacji kosmetologicznej z holistycznym podejściem do podkreślania piękna. Pasjonują ją nowe substancje – jest cenionym konsultantem w zakresie składników kosmetycznych. Zapraszana do programów telewizyjnych dzień Dobry TVN i Pytanie na Śniadanie jako ekspertka urodowa.

15:00 – 15:30
Prowadzenie:
Justyna Mrówczyńska Kosmetolog. Szkoleniowiec Bielenda Professional.
30min
Slow Beauty - nowy trend w pielęgnacji skóry i jak wykorzystać go w pracy w gabinecie

Justyna Mrówczyńska - Magister kosmetologii i towaroznawstwa, wizażysta, doświadczony szkoleniowiec. Absolwentka kosmetologii na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Regionalny Kierownik Sprzedaży / Szkoleniowiec ds. Kosmetyki Profesjonalnej Bielenda Professional.

15:45
Uroczyste zamknięcie Akademii Bielenda Professional / Rozdanie certyfikatów / Pamiątkowe zdjęcie z prelegentami
15:45 - 17:00
Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, które znajduje się przy wejściu głównym do Hali

Rejestracja


Lokalizacja

Międzynarodowe Centrum Kongresowe

Plac Sławika i Antalla 1
40-005 Katowice

Organizatorzy

Partnerzy

Kontakt

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń,
chętnie odpowiemy.